Menu Close

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA 20 NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO

Dziś przypada druga niedziela miesiąca. Zgodnie z tradycją naszej wspólnoty, chcemy w sposób szczególny wesprzeć materialnie prace i inwestycje, które dokonują się w parafii. Z całego serca za nie dziękuję. Dziś także, odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby naszego seminarium. Jako Wasz Proboszcz bardzo proszę, wesprzyjcie materialnie i to dzieło, by nasza Diecezja miała odpowiednie środki na kształtowanie przyszłych prezbiterów.

Jutro uroczystość Wniebowzięcia NMP oraz 102 rocznica cudu nad Wisłą. Eucharystie w porządku niedzielnym. Przypominam, że brak uczestnictwa we Mszy św. 15 sierpnia jest grzechem ciężkim. Zgodnie z zachętą Księdza Biskupa, w tym dniu odbywać się będzie zbiórka do puszek na potrzeby budowy przyszłego diecezjalnego sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Bielawie.

Bardzo serdecznie zachęcam do uczestniczenia w każdą środę w nabożeństwie ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Jest tak wiele spraw, które winniśmy Jej przedstawiać. Proszę także, abyście składali Drodzy intencji, które potem są odczytywane podczas nabożeństwa. Przypominam Eucharystia o godzinie 19.00 a po niej wspólna modlitwa.

Przypominam o codziennej adoracji Pana Jezusa w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP. Od poniedziałku do soboty Eucharystia o godzinie 8.00 a po niej, możliwość spotkania sam na sam ze Zbawicielem do godziny 18.00. Pamiętajmy Pan na nas czeka….

Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna we wtorki czwartki po wieczornej Mszy św.

Życzę błogosławionej niedzieli oraz mocy Ducha Świętego w nadchodzącym tygodniu.